Co znaczą te problemy z ciśnieniem?

Witam. Od pewnego czasu sporadycznie mam problemy z ciśnieniem. Czasem oscyluje ono w granicach 160/120 i 107 tentno. Dodatkowo dochodzą nocne, nagle przerwanie snu, omamy słuchowe, nadmierna potliwość i gorączka. Często te objawy wyrywają mnie ze snu. Dodatkowo serce mi wali jak szalone. Mam się czym przejmować?? Mam 25 lat i 78 kg wagi, mężczyzna pracujący fizycznie, ale nie ciężko.

Gdyby diagnostyka wskazała na inne przyczyny zaburzeń, lekarz skieruje także do odpowiedniego specjalisty (np. kardiologa).

Witam Pana
Przedstawił Pan cały zespół objawów, które wskazują
na zaburzenia nerwicowe.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas
osobistej konsultacji.
Warto jednak wykonać też podstawowe i kardiologiczne badania,
które wykluczą np. chorobę serca.
Przede wszystkim zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii,
która jest najskuteczniejszą metodą leczenia zaburzeń nerwicowych
oraz ich konsekwencji.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl