Co znaczy brązowe plamienie po torbieli jajnika?

Przy wizycie u Pani ginekolog stwierdzono u mnie małego torbiela na prawym jajnika. Pani ginekolog przepisała mi ma vibin mini na 3 miesiące i mam się jej wtedy pokazac. Pierwszą tabletkę wzięłam e pierwszy dzień miesiączki. Dziś mija tydzień. Po 7 dniu miesiączki Mam takie brązowe nie duże plamienia czy to normalne? Zauważyłam że mój brzuch robi się większy jakbym była w ciąży czy to też normalne?test robiłam wynik negatywny

Lek. Tomasz Budlewski

Na wszelki wypadek proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa