Co znaczy wynik NT w badaniach prenatalnych?
Witam crl 72mm NT 2.1 MAM 25 wyrobiłam ostatnio badania prenatalne niepokoi mnie ten wynik NT badanie zostało wykonane w 13tc 5dn

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
wynik jest ok. konieczna wizyta u lekarza prowadzącego ciążę i dalsza obserwacja.