Co zrobić, aby córka nie bała się innych dzieci?

Witam W maju moja córka skończy 2lata.Strasznie boi się dzieci ...ciągle obraca się w towarzystwie chcę dać ja do żłobka.Na próbę poszłam z nią na godzinkę zobaczyć jak będzie się zachowywać...nie chciała się odkleić ode mnie i był płacz.Panie sugerują by ją przyprowadzić i zostawić...taki rzut na głęboką wodę bez mamy .Czy to dobry pomysł? Czy nie będzie jeszcze większej traumy? Dziękuję

Witam
Proszę spróbować umówić się z dzieckiem do psychologa w najbliższej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Wizyta jest bezpłatna. W trakcie wizyty psycholog zdiagnozuje aktualny stan psychofizyczny dziecka i przekaże wskazówki do dalszego postępowania z córką.
Pozdrawiam
Anna Szyda