Co zrobić aby polepszyć stan skóry na rękach?

Dzień dobry mam pytanie 8 lat temu miałem manię bardzo częstego mycia rąk w gorącej wodzie kiedy minęło mi to mycie to niestety zeszpeciłem sobie dłonie z obu stron czy po 8 latach można coś zrobić z moim śladem jeśli tak to jaką terapie aby skóra wróciła do dawnego koloru?

Witam bez obejrzenia stanu skóry ciężko cokolwiek doradzić, proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Po konsultacji lekarz dobierze odpowiednie zabiegi.