Jakie zabiegi kosmetyczne można wykonać na zmęczonej skórze?

Witam. Byłabym zainteresowana zabiegami : Fotoodmladzanie xlas plus lub mezoterapia. Skórę jest brzydka, zmęczona, na policzkach zaczerwieniona z dwoma naczynkami. Czoło i nos tragedia same pory bardzo widoczne. Bez fluidu nie wychodzę, ale nawet pod nim widać pełno kropek. Który zabieg byłby bardziej odpowiedni? Zamierzam tylko zrobić jeden raz zabieg ponieważ w czerwcu wyjeżdżam a potem są wakacje więc dopiero kolejny ze względu na opalanie mogłabym we wrześniu. Czy można taką przerwę?

Najlepiej skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej. Z problemem poszerzonych porów dobrze radzi sobie peeling węglowy, laser co2. Mezoterapia nawilży i odżywi skórę, jednak wątpię, aby była rozwiązaniem Pani problemów. wszystkie wspomniane zabiegi należy wykonać w serii.

Proszę zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej i skonsultować problem skóry, zrobić plan zabiegów i postępować wg niego. Przed wyjazdem na wakacje zaczęłabym od mezoterapii - poprawi nawilżenie i odżywienie skóry a jesienią serię peelingów,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel