Co zrobić, aby zmniejszyć intensywność krwawienia?

W zeszlym tygodniu zaczelam stosowac krazki antykoncepcyjne Nouvaring . od pierwszego dnia okresu (i założenia krazka) minelo 6 dni , a krwawienie jest bardzo obfite i odczuwam bole brzucha.Standardowo czulam sie tak 1 max 2 dni. Wczoraj wyjelam krazek gdyz za kilka dni jade na wakacje i BARDZO mi zalezy aby ten okres sie skonczył. Moje pytanie co moge jeszce zrobic aby zmienijeszyc itensywnosc krwawienia a najlepiej jak najszybciej je zakonczyc ?? Czy sa jakies tabletki zmiejszajace krwawienie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.