Codzienne nudności i brak bólu brzucha

Witam, Od okolo 3 tygodni mecza mnie nudnosci. Sa one praktycznie codziennie, zmalymi przerwami. Bez wymiotow, bez zadnych boli. Rok temu mialam problemly z ukladem pokarmowym. Bolalo podbrzusze, luzny, zolty o kwasnym zapachu stolec ze sluzem. Obecnie nic nie boli, zolty stolec jeszcze czasami sie zdarza o nieprzyjemnym zapachu o normalnej konsystencji. Nie mam zgagi,temperatury. Tylko te nudnosci. Mam apetyt. Czy to moze byc cos niebezpiecznego jesli nic nie boli? Pozdrawiam

Witam! W tej sytuacji przede wszystkim należy wykluczyć możliwość ciąży. Opisane dolegliwości mogą wiązać się również z zaburzeniami pracy przewodu pokarmowego bądź schorzeniami neurologicznymi. Jeśli nie ustąpią w najbliższym czasie proszę zgłosić się do lekarza POZ który pokieruje dokładną diagnostyką.