Częste bóle pod łopatką w 25. tygodniu ciąży

Witam jestem w 25 tyg ostatnio mam częste bóle pod prawą łopatka które promieniują pod prawą cvzesc żeber ból czasami jest nie do zniesienia za 4 dni ide do lekarza ale czy może to być coś niepokojacego czy po prostu dziecko gdzieś uciska

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza prowadzącego.