Częste infekcje u 4-letnich bliźniaczek

Witam, jestem mamą bliźniaczek urodzonych przez cc w 32 tyg. ciąży.Urodziły się zdrowe dostały 10pkt. Teraz mają 4 lata i bardzo często chorują. To jest ich drugi rok w przedszkolu i nie ma żadnej poprawy. Po 3 dniach chodzenia do przed. są już chore. Leczenie trwa ok 3 tyg. i znowu to samo. Sa to często infekcje wirusowe dostają Neosine i Pulneo ale to im nic nie pomaga. Często kończy się antybiotykiem. Dostały bronch-vaxom nic nie pomogło. Laryngolog, alergolog wszystko ok. Dziękuję za odp.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, takie częste infekcje moga byc wskazaniem do wykonania badan w kierunku niedoborów odporności. Zalecam konsultacje z pediatra w tej sprawie. Pozdrawiam