Częste omdlenia u 14-latka

Witam Mam 14 latka, który od maja ma zasłabnięcia, leżał w szpitalu, badania nic nie wykazały. Holter ciśnieniowy był trochę podwyższony, ale w warunkach domowych w normie. 2 razy zdarzyło mu się zasłabnąć podczas wysiłku w upał. Ma mieć usuwane migdały i kardiolog nie chce dać zgody na znieczulenie, chcą go jeszcze raz położyć do szpitala. Czy powinnam się zgodzić? Syn miał 2 razy zap jelit ze spadkiem NA i K, i te zasłabnięcia wtedy się zaczęły. Jak bierze co drugi dzień elektrolity to jest Ok

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę, że konieczna jest hospitalizacja. proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.