Czy biały śluz zwiastuje ciążę?

Witam poroniłam w 10 tygodniu ciąży 19 styczna mialam zabieg lyzeczkowania krwawilam po nim tylko dwa dni . Dostalam miesiaczke 26 lutego trwala niecale 3 dni dodam ze przrd ciaza trwaly tyle moje miesiaczki . Od 3 marca mam bialy gesty śluz zamiast wodnego czy to normalne czy moze oznaczac ciaze ? Dodam ze uprawiam seks z partnerem i nie jest to grzybica pochwy

Lek. Michał Lenard

Może to być spowodowane ciążą, jednak jest to objaw bardzo wątpliwy i niepewny. Na jego podstawie na pewno nie można rozpoznać ciąży. Sugeruję wykonać test ciążowy, a w razie dodatniego wyniku badanie b-HCG z krwi. Pozdrawiam!