Czy coś może mi dolegać?

Witam, Będę bardzo wdzięczna za Pani/Pana pomoc. Mam 23 lata, zazwyczaj mój cykl trwa 30-32 dni. Tym razem trwał 32/33 dni i teoretycznie nie byłoby to nic niepokojącego, gdyby nie skąpe i brązowe upławy 33 dnia. Dziś, w dzień miesiączki także jestem zaniepokojona, bo nie jest ona tak obfita jak zazwyczaj. Pozostałe objawy są bez zmian - bóle w dole brzucha, ból dolnego odcinka kręgosłupa. W moim stylu życia przez ostatni miesiąc raczej nic się nie zmieniło. Być może trochę przytyłam i gorzej się odżywiam... Współżyję z moim chłopakiem, zawsze zabezpieczamy się prezerwatywą i raczej nie kochamy się w środku cyklu. Kiedyś pękła nam prezerwatywa, ale od razu przerwaliśmy stosunek. Nigdy nie zdarzyło się, żeby mój chłopak 'doszedł' w trakcie stosunku. Proszę o sugestię co może mi dolegać i czy powinnam coś w tej sytuacji robić. Dziękuję !

Witaminy w ciąży

Lek. Bartosz Domagała

Należy wykonać test ciążowy oraz w razie utrzymujących dolegliwości z narządu rodnego zgłosić się do ginekologa. Czasem zakażenia mogą przebiegać bezobjawowo i kobiet .