Czy ginekolog może nie zauważyć 8-tygodniowej ciąży?
czy mozliwe jest aby ginekolog nie zauwazyl ciazy 8 tygodni po zblizeniu? robione badanie to usg przez odbyt poniewaz jestem dziewica, po badaniu ginekolog przepisal mi cyprest ze wzgledu na podywzszone hormony i podejrzenie pcos, jesli bylabym w ciazy to chyba nie przepisal by mi tego leku?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Oczywiście jest taka szansa, choć mało realna, gdy ktoś ma doświadczenie w pracy. Prawdopodobnie w tym momencie kluczowe są jednak wahania hormonalne.