Czy jest szansa na utrzymanie ciąży u 34-latki?

Dzień dobry mam pytanie jestem po dwóch nie udanych transferach zarodek się zagniezdzil ciaza była beta rosła ale wolno w 6dpt 14.73 ale po 2 dniach spada 12.23.Jakie badania immunologiczne wykonać żeby wykluczyć problem immunologiczny po transferze po 3 dniach miałam objawy jakby coś mnie brało temp 37 po czym beta spada wszystko zanika żadnej infekcji brak przeziębienia.

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki poziom progesteronu? Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego