Czy kolejne opakowanie tabletek antykoncepcyjnych należy przyjąć w pierwszy dzień krwawienia?

Witam, zaczynam przyjmować lek Vibin w związku z trądzikiem. Pierwszą tabletkę w opakowaniu wezmę w pierwszy dzień miesiączki. Czy kolejne opakowanie również muszę rozpocząć w pierwszy dzień krwawienia jeśli nie wystąpi ono w 28 dniu cyklu?

Lek. Paweł Szadkowski

Kolejne opakowanie należy rozpocząć po skończeniu poprzedniego, nie w pierwszy dzień krwawienia.