Czy kontynuować branie tabletek czy poczekać do pierwszego dnia okresu?

Przed miesiączką mam plamienia brązowe lub krwawe.lekarz przepisał mi leki antykoncelcyjne żeby wyregulować ten okres.Pierwszą tabletkę bierze się w pierwszy dzień okresu.Wzięłam ją wczorej bo wydawało mi się że to już misiączka a dzisiaj okazało się że to nie czas jeszcze.co mam teraz zrobić konynuować tabletki czy poczekać do pierwszego dnia okresu jeśli będę w stanie go zidentyfikować...

Lek. Bartosz Domagała

Najlepiej zgłosić się do prowadzącego ginekologa. Wymaga wyjaśnienia to czemu błędnie rozpoznała Pani u siebie miesiączkę. Zbyt mało danych żebym mógł stwierdzić z czego to wynika. Takie obawy zawsze warto zgłaszać lekarzowi prowadzącemu