Czy labioplastyka jest bezpieczna?

Dzień dobry. Od dłuższego czasu zastanawiam sie nad labioplastyką ale mam wątpliwości i nie ukrywam że boje sie tego zabiegu. Wiec proszę o rade i opinie jak to wygląda z punktu widzenia specjalisty. Czy zabieg jest bezpieczny?

Proszę zgłosić się do doświadczonego lekarza. Jak każdy zabieg, labioplastyka jest obarczona określonym ryzykiem powikłań, jednak finalnie wszystkie moje Pacjentki są bardzo zadowolone z zabiegu.