Czy lekarz rodzinny może przepisać mi tabletki antykoncepcyjne?

Mój lekarz ginekolog przez pomyłkę wystwil mi receptę na Nospe zamiast tabletek antykoncepcyjnych. Nie uśmiecha mi się płacić znowu za wizytę A tabletki muszę wziąć już w piątek. Czy lekarz rodzinny może przepisać mi te tabletki ? (Jestem pod stałą opieką ginekologiczna i w tej samej przychodni mam ginekologa i lekarza rodzinnego)

tak, jeśli ma Pani zaświadczenie od ginekologa. Lekarz który wystawił przez pomyłkę nieprawidłową receptę powinien wystawić nową nie pobierając opłaty za wizytę