Czy leki Siofor należy brać do końca życia?

Mam 23 lata, od pewnego czasu dużo piję (odczuwam spore pragnienie) około 4-5 litrów dziennie, jestem przemęczony, osłabiony, pocę się, mam suche i zimne ręce, miałem problemy z libido, czasem ostrością wzroku. Mam glukozę na czczo 81mg/dL po 75g glukozy po 2h 95mg/Dl, insulina na czczo 16uIU/ml, duże trójglicerydy około 200-250. Stwierdzono mi AZT tarczycy mam podwyższone anty TG. Dostałem Siofor 500 1 tabletka wieczorem. Zastanawiam się czy to konieczne, czy te leki bierze się do końca życia?

Lek. Tomasz Budlewski

A jeszcze jakieś nie dolegliwości? Proponuje udac się do lekarza prowadzącego leczenie i zapytać o korzyści z powyższej terapii