Czy mam jakieś problemy z tarczycą?

Witam mam 19 lat i chciałbym się dowiedzieć czy mam jakiś problem z tarczycą. TSH 2,66 uIU/ml FT3 4,13 pg/ml FT4 1,64 ng/ml Zrobiłem też USG i jedynie do czego można mieć wątpliwości to że tarczyca jest miejscami niejednorodna.

Lek. Paweł Szadkowski

Wyniki należy zawsze zestawiać z normą laboratorium i obrazem klinicznym pacjenta w celu ich interpretacji. Ww. wyniki nie świadczą jednak najpewniej o chorobie tarczycy.