Czy mam się bać tego wyniku mammografii?
Mam wynik mamo grafi wyszlo ze mam zaciogniety guzek w KGZ Pl ok 7-8 cm od brodawki mam skiers wanie na poglebiona diagnostyke boje sie

KOBIETA, 54 LAT ponad rok temu
Profilaktyka raka żołądka
Szanowna Pani, bez wyniku histopatologicznego nie jestem w stanie określić czym jest ta zmiana