Czy mogę przyjmować Polsart 80?

Od 4tyg.mam problem z nadciśnieniem,W godz.dopołudnia jest niszę lub wyższe ale nie więcej niż 140/80.W godz.popołudniowo-wieczornych jest zawsze duże nawet do 170/85 i czasami nie spada po przyjęciu Polsart40,czy mogę przyjmować Polsart 80i kiedy powinnam ten lek przyjmować .Nie mam narazie moźliwości kontaktu z źadnych lekarzem dziękuję za odpowiedź poza tym mam niedoczynność tarczycy

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie podpisywać pomiary ciśnienia 2x dziennie i udac się do lekarza rodzinnego w celu odpowiedniego zmodyfikowania dotychczasowego lecZenia