Czy mogę się opalać przy tych lekach?

Witam jestem po ablacji serca 11 dni. Przyjmuję połowke nebilet i acard raz dziennie 75mg. Czy mogę będąc po tym zabiegu i przyjmując wyżej wymienione leki iść się opalać na słońce?

Tak, jako, że nebilet obniża ciśnienie tętnicze krwi należy zwracać szczególną uwagę na odpowiednie nawodnienie i uzupełnienie elektrolitów.