Czy mogę stosować Argosulfan na całą twarz?

Dzień dobry, czy po laserze CO2 mogę stosować argosulfan na całą twarz?

Dzień dobry, po laserze CO2 może Pani stosować Argosulfan. Sprawdzić powinny się także inne inne kremy przyspieszające proces gojenia i wykazujące działanie antybakteryjne. W składzie kosmetyku należy szukać siarczanu miedzi, siarczanu cynku lub tlenku cynku. Jeżeli nie istnieje taka konieczność należy unikać preparatów o działaniu przeciwzapalnym, by nie hamować celowo wywoływanego stanu zapalnego. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.