Czy mogę wykonać kolejny zabieg po usunięciu zaćmy?

witam. jestem po zabiegu usuniecia zacmy niepokoi mnie fakt iz mam wrazenie ze widze obwodke soczewki czy to normalne? i czy mozna wykonac kolejny zabieg w odstepie 3 tygodni od pierwszego? jestem osoba pracujaca fizycznie w kontakcie z preparatami chemicznymi kiedy bedzie mozliwy powrot do pracy.

Witam,
niekiedy rzeczywiście bywa, że pacjent widzi brzeg soczewki sztucznje wszczepionej do oka. Są to jednak wyjątkowe przypadki.

W jakim celu miałby być robiony kolejny zabieg na tym oku.