Czy mogłam zajść w ciążę? Wzięłam tabletkę po, a teraz biorę pigułki antykoncepcyjne

Namieszałam: 8 sierpnia miałam normalny okres, 2 września była mała wpadka - pękła prezerwatywa, musiałam zażyć E***, 8 września wystapiło krwawienie, trwające 3 dni, następnie jakby się zatrzymało na ok. 15 godzin i znów ruszyło pełną parą. Od tego 8.09 zaczęłam brać D*** 35, którą to tabletkę anty przepisał mi mój lekarz. 25 września miałam stosunek, chłopak tryskał we mnie. Dziś jest 3 października, a krwawienia z odstawienia nie ma czwarty dzień. Czy mogłam zajść w ciążę? :(

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Nie jest możliwe by jedynie na podstawie informacji przekazywanych
przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży czy nie.
Prawdopodobieństwo występuje zawsze jeżeli doszło do stosunku seksualnego
nawet jeśli używane były środki antykoncepcyjne.

Aby uzyskać 100% pewność należy zgłosić się do lekarza ginekologa.
We własnym zakresie można również wykonać test ciążowy
dostępny w aptekach na terenie całego kraju.