Czy moje zaburzenia rytmu serca powinny być leczone?

Mam częste spadki pulsu nawet do 45 na minutę ale tetno potrafi mi nagle skoczyć do 120 i wyzej. Kardiolog twierdzi ze bez istotnych zaburzeń rytmu nie wdroży leczenia i taka jest moja " uroda". Czy ma rację?

Szanowna Pani, jeśli nie odczuwa Pani żadnych dolegliwości z tego powodu to leczenia nie trzeba wdrażać. Serdecznie pozdrawiam