Czy możliwe jest działanie jajnika po usunięciu torbieli?

Dzień dobry, jestem 9dni po usunięciu 10cm torbielu z lewego jajnika. Jajnik został zniszczony przez tą torbiel i Pan doktor powiedział, że "działa" tylko w 10%. Od kilku dni mam ciepłe ciała i twarz, jak przy gorączce. A termometr wskazuję 36stopni,badania na tarczycę wyszły dobrze. Co to może być? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć