Czy można łączyć Noliprel i Naproxen?

Witam. Chciałem zapytać bo biorę noliprel bi forte na nadciśnienie i czy mogę przy tym na raz brać lek naproxen na zapalenie stawów?

Witam
Radziłabym skonsultować to z lekarzem. Naproxen osłabia działanie noliprelu co może zmniejszyć skuteczność i wzrost ciśnienia zwłaszcza gdy naproxen będzie regularnie przyjmowany.
Pozdrawiam