Czy można z własnej woli poddać się operacji amputacji penisa?

Witam mam pytanie czy można z własnej woli poddać się operacji amputacji penisa, za taką operację się płaci czy pokrywa to NFZ. Jak przebiega taka operacja.

Dzień dobry!

Z jakiego powodu czuje Pan potrzebę amputacji penisa? Wskazania do takiej operacji muszą być medyczne i wykonuje się ją wtedy, kiedy zabieg ratuje zdrowie lub życie. "Brak akceptacji własnej orientacji seksualnej" nie jest takim wskazaniem. Wykonanie takiej operacji byłoby okaleczeniem zdrowego człowieka. Aby poczuć się lepiej i znaleźć rozwiązanie dla swoich problemów, obaw, lęków, wątpliwości - proszę skonsultować się z psychologiem i lekarzem psychiatrą.

Pozdrawiam!