Czy można zrobić przerwę w przyjmowaniu Bromergonu?

Dzien dobry. Lekarz przepisal mi bromergon. W ulotce napisane jest, ze nie wolno go laczyc z alkoholem. Akurat w tym miesiacu mam dwa wesela bliskich mi osob. W zwiazku z tym mam pytanie czy jest taka mozliwosc odstawienia leku te dwa razy w miesiacu na piatek i sobote , zeby móc poswietowac z bliskimi? Czy takie przerwy na weekend tydzień po tygodniu beda mialy bardzo duzy wplyw na dzialanie leku?

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, z dokumentacją, z wynikami RTG,TK, MRI etc Należy rozmawiać Z LEKARZAMI LECZĄCYMI! . Ważny stan ogólny pacjenta, WSKAZANIA DO LEKU ? inne schorzenia, leki, Ważny wywiad, wyniki, objawy uszkodzenia stawów, kręgosłupa, mózgu, rdzenia kręgowego, nerwów. Pozdrawiam i zapraszam