Czy nadal stosować Euthyrox na guzek tarczycy w ciąży?

Mam ważne pytanie jestem w 5 tygodniu ciąży i biorę euthyrox n 25 biorę te tabletki nie względu na to że mam niedoczynność albo nadczynność nic z tych rzeczy tylko jak lekarz stwierdził powiększony Guzek który już na poprzedniej wizycie był o wiele mniejszy prawie nie widoczny i zastanawiam się czy mam nadal to brać czy to nie zaszkodzii czy wręcz przeciwnie???

Lek. Katarzyna Szymczak

Jakie ma Pani teraz tsh? Powinno być ponizej 2,5 w ciąży. Po wyniku decyzja odnośnie dalszego przyjmowania i dawki.
Pozdrawiam