Czy nie będę mogła mieć dzieci w przyszłości?

Witam. Mam 26 lat i od pol roku nie mam okresu. Zrobilam badania na hormony progresteron i estradiol i wyniki wyszly tak jak bym przechodzila wlasnie menopauze. Jajniki mam jak to powiedzial lekarz uspione i przepisal i hormony ktore mam brac przez 3 miesiace i maja na celu przywrocenie miesiaczki jednak nie jest powiedziane ze tak sie stanie. Moje pytanie brzmi czy w przyszlosci jezeli okres juz mi wroci moge miec wielkie problemy z zajsciem z ciaze ? Jakie jest prawdopodobienstwo ze nie bede mogla miec dzieci ?

Lek. Michał Lenard

Na tym etapie nie można jeszcze Pani udzielić pewnej informacji. Po prostu nie wiadomo, czy będzie Pani miała problemy z zajściem w ciążę, będzie to zależało od reakcji organizmu na leczenie. Powinna Pani pozostawać pod opieką ginekologa i stosować się do jego zaleceń. Pozdrawiam!