Czy nieregularne tętno u 83-letniej kobiety jest możliwe do wyleczenia?

Panie Doktorze, czy nieregularne tętno u 83 - letniej osoby jest możliwe do wyleczenia? Rozpiętość w spoczynku wynosi od 36 do 88 Bardzo proszę o odpowiedź -

Szanowna Pani, zależy jaka jest przyczyna tak nieregularne tętna i czy występują objawy z tym związane, zalecam wizytę u kardiologa. Serdecznie pozdrawiam