Czy normalny jest brak zarodka w 5 tyg. ciąży?

Mam 28 lat. 5,5 letnią córkę. Od urodzenia córki brałam hormony, które odstawiłam w grudniu tamtego roku. 30 marca tego roku miałam ostatnią miesiączkę. W środę 5 maja poszłam do lekarza. Badając mnie stwierdził, że ciąża jeśli jest jest jakaś mała, nie wygląda na 5 tygodni. Wczoraj 7 maja byłam na usg. Podaję wyniki i proszę o szybką odpowiedź, czy wszystko jest ok.
Lekarz kazał mi przyjść na ponowne usg na tydzień, ale powiedział, że albo ciąża jest mniejsza albo zmierza ku poronieniu.

Trzon macicy w przodozgięciu, tyłozgięciu. W jamie macicy widoczny pojedynczy pęcherzyk ciążowy o wym GS 6 mm- 5 hbd zarodka nie uwidoczniono kosmówka dookoła średni wiek ciąży obliczony z pomiarów 5 hbd DGN Grav.Incipiens - do obs.
Dodam, że nie mam krwawień, mam drażliwe piersi i czasem tylko takie lekkie bóle jak przed okresem,nie mam mdłości.
Proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Zarodek na tym etapie może jeszcze nie być widoczny. Trudno wyrokować co do losów wczesnych ciąż. Bardzo wiele z nich ulega niestety poronieniu. Nie krwawi Pani jednak, nie ma plamień, więc można przypuszczać, że wszystko przebiega prawidłowo- po prostu do zapłodnienia doszło nieco później niż dwa tygodnie po pierwszym dniu ostatniej miesiączki.
Pani objawy są normalne w pierwszych tygodniach ciąży (nudności mogą pojawić się później, ale nie muszą). Kolejne badanie USG powinno rozwiać Pani wątpliwości.
Pozdrawiam serdecznie!