Czy objawy powoduje niedobór żelaza?

Objawy: ból brzucha-choroba uchyłkowa, zaparcia,mdłości, lekkie zawroty głowy, uczucie oszołomienia i rozkojarzenia,lęku, lekkie mroczki przed oczami mam od kilku dni.Leczę Cipronexem chorobę uchyłkową (kończę dziś).Wczoraj badania na SOR - bez odchyleń z wyj hormonalnej torbieli jajnika (nie pierwsza to moja torbiel) oraz pomniejszonej krwinki - 75,mam przewlekły niedobór żelaza. W pon do pracy, a czuję się fatalnie, to nerwica,uchyłki,hormony czy nied żelaza,czy coś innego? Pozdrawiam.

Dzień dobry. Z Pani opisu wnioskuję, że jest Pani pod opieką lekarza. To do niego zwróciłabym się w pierwszej kolejności z pytaniem o przyczynę objawów. Niezależnie od strony medycznej stanu zdrowia, zachęcam Panią także do spotkania z psychologiem celem przeprowadzeni diagnostyki w tym zakresie. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/