Czy owulacja mogła być tak wcześnie?

Witam czy moze byc tak ze owulacja miala miejsce wczesniej. Pierwszy dzien cyklu byl 1.7.18 W 9 dniu cyklu sluz byl juz prawie wodnisty I test owulacyjny pozytywny 9 i 10 dzien cyklu dzis dzien 11 test negatywny. Stosunek 9 i 10 ( staranie o dziecko) Zawsze kochalismy sie Po 12-13 dniu cyklu i zastanawiam sie czy owylacja mogla byc tak wczesnie cykle 28 dni

Lek. Paweł Szadkowski

Tak, owulacja nie zawsze musi wystąpić dokładnie 14 dnia, może występować kilka dni wcześniej.