Czy podczas stosowania leku Lesiplus(3mg 0,02mg) popołudniu i stosowanie również Letrox 50 rano na czczo stanowi jakieś zagrożenie dla organizmu?

Czy podczas stosowania leku Lesiplus(3mg 0,02mg) popołudniu i stosowanie również Letrox 50 rano na czczo stanowi jakieś zagrożenie dla organizmu? Oraz czy ma jakiś wplyw na swoje działanie?

Lek. Paweł Szadkowski

Pomiędzy wyżej wymienionymi lekami nie zachodzą istotne interakcje i nie powinny one osłabiać swojego działania.