Czy pokrzywka skórna może być spowodowaną nerwicą?

Prosze mi powiedziec czy pokrzywka skorna moze byc spowodowana nerwica,Od pewnego czasu moj maz ma ataki zlosci i nie jest wtedy soba,grozi ze cos zrobi sobie albo mnie,wykrzykuje a pozniej nie pamieta co robil lub mowil.Czy z nerwicy i depresji mozna wyjsc bez pomocy lekarza?Jak reagowac na jego napady? Prosze o porade.

Dzień dobry,

Najlepiej jak mąż uda się do lekarza psychiatry, który po 1) zdiagnozuje męża, a po 2) wprowadzi odpowiednie leczenie.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza