Czy pomimo bólów jajników mogę podejrzewać ciążę?
Witam Pani Doktor . Mam problem taki że spóźnia mi się okres . Zazwyczaj miałam regularny . Sytuacja wygląda tak że powinnam dostać okres dwa dni temu a do tej pory nic .Mam już drugi dzień bóle jajników i podbrzusza takie objawy jak przed okresem zawsze. tylko że go jeszcze nie mam Dużo się stresowałam w tym miesiącu i denerwowałam . Miałam robione 12 dni temu zdjęcie rtg kręgosłupa i biorę od lekarza lek nimesil. Czy mam powody do zmartwień ? Czy pomimo bólów jajników mogę podejrzewać ciąże ?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Objawy nie są specyficzne dla ciąży. Sugeruje wykonanie testu ciążowego 14 dni po stosunku.
Pozdrawiam.