Czy poszerzony wyrostek robaczkowy wymaga operacji?
Jeżeli TK wyszło,że wyrosetek robaczkowy polożony zakątniczo jest poszerzony do ok.12mm.W jego świetle znajduje się koprofit i naciekowe wzmożenie gęstości tkanki tłuszczowej wokół wyrostka. Musi być operacja ?

MĘŻCZYZNA, 51 LAT ponad rok temu
Jak przeprowadza się przeszczepy rodzinne?
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowny Panie - obraz ten nie świadczy o stanie zapalnym, jeżeli nie występują objawy zapalne - nigdy się go nie usuwa operacyjnie.
Pozdrawiam serdecznie, dr n. med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg gastrologiczny, Kraków