Czy powinnam martwić się spóźniającym się o 7 dni okresem?

Witam. Czy powinnam sie martwic spozniajacym sie okresem. 7 dni. Mam 18 lat. Kochalam sie z chlopakiem 1 i 23 listopada. Do zaplodnienia nie doszlo bo prezerwatywa nie pekla ani sie nie zsunela.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie napisała Pani czy do tej pory miała Pani regularne cykle miesiączkowe i jak długie były. Jeżeli jest Pani na 100% pewna, że prezerwatywa była nieuszkodzona i rzeczywiście do zapłodnienia nie doszło wówczas ryzyko ciąży jest nikłe. Dla pewności może Pani wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam