Czy przy niskim ciśnieniu grozi zawał?

Dzien dobry! Od lat moja udreka jest niskie cisnienie ktörego nie udalo mi sie wyleczyc.Jestem ciagle zmeczona i rozdrazniona oraz dopada mnie depresja.Ostatnie Ekg i pröba wysilkowa wyszly ze wskazaniem na grozacy mi zawal.Lekarz zalecik Komputerowa tomografie i stw.,ze wszystko jest ok a ja nadal czuje sie slabo .Po przerwie 3 mies.powtörne EKG wyszlo gorsze niz ostatnio a kardiolog stwierdzil,ze taka moja uroda i nie ma potrzeby robienia dalszych badan.Czy przy niskim cisnieniu grozi zawal?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak naprawdę zarówno niskie jak i wysokie ciśnienie grozi zawałem serca. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.