Czy pusty pęcherzyk płodowy sam się oczyści?

mialam pusty pecherzyk plodowy wielkosci 1,2cm w 9 tygodniu, wczoraj dostalam miesiaczke, dzisiaj rano pecherzyk wylecia, czy to znaczy ze samo sie oczysci czy potrzebny jeszcze zabeig?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, dla pewności powinna się Pani zgłosić do ginekologa, na podstawie badania lekarskiego i USG lekarz powinien określić, czy wydalone zostały wszystkie tkanki i czy konieczne jest jeszcze wyłyżeczkowanie, choć z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że zabieg nie będzie już potrzebny.