Czy roczne dziecko z zapaleniem krtani powinno być leczone na kaszel?

Witam,mam pytanie ...otóż mój roczny synek od piątku zmaga się z zapaleniem krtani dostaliśmy antybiotyk ,leki do inhalacji pulmicort oraz bedeural..i żadnych leków na kaszel i nie wiem czy to dobrze czy źle ..martwi mnie to. Ogólnie jest poprawa ale nie wiem czy nie powinien on tego wykaslywac

nie ma "leków na kaszel " dla niemowląt . kaszel ma zawsze powód u takiego dziecka. widzę że leki przypisane sensowne. skontrolujcie u lekarza. Gdyby był problem zapraszam jutro szpital sw rodziny Wigury 19 lub hubala 1 poradnia aloes.Pozdrawiam Tomasz grzelewski