Czy rzeczywiście moje objawy wskazują na tachykardię?

Od tygodnia wali mi serce, od tego ściska, nie mogę spać. W końcu waliło tak mocno, aż zaczęło stawać na chwile, rozpędzać się znowu do tego mocnego, stop i znowu. Tak w kółko. W szpitalu powiedzieli, że nic mi nie jest. Tachykardia tylko i tyle, dali mi propranolol i nie pomogło, tylko nie rozpędzało się, aż tak bardzo. Mimo wszystko jestem spokojna. Biorę pregabalinę 300 mg/doba i dostałam feviran i przestałam w końcu brać, ale poprawy brak. Spać nie mogę. Czy mam sie czym martwic? 23 lata, k.

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczna jest dokładna ocena kliniczna żeby odpowiedzieć pani na pytanie. Może pani skonsultować się z lekarzem kardiologiem (ew. wykonać badanie holter EKG) oraz poradzić się lekarza psychiatry w sprawie zaburzeń snu.