Czy słusznie się obawiam, że zaszłam w ciążę?

Czy 9dni przed owulacją,w czasie okresu(dni nieplodne(?) 14dni po owulacji mozna zajsc w ciaze przy minimalnym nakladzie spermy w postaci 3 kropel ktore byly na powietrzu okolo 3min? Czy jesli po 8dniach od stosunku wynik jest negatywny nie mam co sie bac? Bardxo sie boje i stresuje ogromnie od kilku dni,boli mnie brzuch ale nie mam innych objawów ciazy

Test jest wiarygodny najwcześniej 14 dni po stosunku. W trakcie krwawienia miesięcznego nie można zajść w ciążę. Sugeruję udać się do ginekologa i dobrać odpowiednią dla Pani metodę antykoncepcji.