Czy stan przedskurczowy w łydkach może oznaczać tężyczkę?

Witam.11 dni temu miałam usuwają tarczyce w całości,najprawdopodobniej przytarczyce zostały (nic w karcie wpisu o nich nie pisze).Przyjmuje Letrox dawka75 .alfafiol 1 raz dziennie rano i calperos 2×2 ×1 .obiawy organizmu to ciagle jakby stan przedskurczowy w lydkach(czasem bardziej czasem mniej ale jednak dyskomfort na tyle duży że przebudza ze snu) w nocy nie mogę spać pomimo 2 tabletek sympramol.Kolatanie serca i ataki paniki.Nie umiem sobie już poradzić.Czy trzeba jechać do szpitala ,Czy to mogą być wstępne objawy tężyczki?jak temu zapobiegać?

Witam serdecznie, powinna Pani najpierw
odwiedzić psychoterapeutę aby zająć się atakami paniki czy
kołataniem serca.
naturalnie może Pani wykonać badania tężyczkowe, ale z tym bym jeszcze poczekał bo mogę to być jeszcze objawy pooperacyjne czy skutki uboczne leków.
Jednak z wizytą u psychoterapeuty proszę nie zwlekać.