Czy taki puls jest normalny dla osoby w moim wieku?

Szanowni Państwo , moje pytanie dotyczy pulsu. Jestem młodą osobą - kobieta 28 lat, moje ciśnienie jest zazwyczaj niskie, jednak nurtuje mnie mój puls, który waha się w granicach 90-100 w stanie spoczynku (zawsze powyżej 90). Czy taki puls jest normalny dla osoby w moim wieku? Czy raczej powinnam zgłosić się do lekarza? Bardzo się męczę podczas codziennych, zwykłych czynności, typu poranne ubieranie. Jestem osobą szczupłą. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Joanna

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola lekarska, an pewno ekg, tym bardziej że zgłasza Pani objawy.
Pozdrawiam